Sakız Adası Coffee & Shop Franchıse

Sakız Adası Coffee & Shop Bayisi Olmak İster misiniz?

Yunanistan'ın Ege denizine serpilmiş adalarından bize en yakın, dost adası Sakız... Bizden ama bir o kadar da bildiklerimizin aslında ne kadar az olduğunu fark ettiğimiz bir kültür. İşte bu farkındalık bizde Ege'nin iki yakasını yiyecek içecek kültürüyle birleştirme arzusu uyandırdı. Adada yetişen sakızın, Yunan yemeklerinin, kendi mutfağımızın ve her iki kültürün de harmanlandığı bir konsept yaratıp misafirlerimize aynı kalitede ve standartta, Türkiye'nin dört bir yanına, adaya gitmeden o ortamı yaşama hissi vermeyi hedeflemekteyiz.

Yarattığımız konseptin her geçen gün hedef kitlesini arttırması ve yükselen talep doğrultusunda markanın doğması kaçınılmaz olmuştur. Markamızın, benimsediğimiz kültür ve anlayış doğrultusunda yayılarak, emin adımlarla, birlikte geliştirip büyütebileceğimiz yol arkadaşlarımızın bizlerle aynı heyecanı paylaşmasını beklemekteyiz. Her geçen yıl kendini yenileyen ve yapılan yatırımlar sayesinde bugün bayilik almak isteyen yeni girişimci adaylarını bu zincirin bir halkası olmaya davet etmekteyiz.

Güzel nokta-doğru yatırımcı-uygun sermaye" ölçütlerine uygun başvurular söz konusu olduğunda işlemi hızla değerlendiriyor ve adaylarla ön görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz, hızlı ve etkin bir eğitim süreci ile ise ve isletmeye yönelik tüm bilgileri paylaştığından ve düzenli eğitimlerle yatırımcıyı desteklediğinden dolayı başvuranlarda deneyim şartı aramamaktadır. Ön görüşmede olumlu bir sonuca ulaşılırsa, karşılıklı olarak hak ve görevlerimizi detaylı şekilde açıklayan "sözlemse" imzalıyoruz. On yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek olan bu sözleşmeyle de "uzun sürmesi hedeflenen" işbirliğimiz başlıyor.

Şartlar ve Süreçler

İş etiğine uygun, üretmeyi, öğrenmeyi, insanları ve çalısmayı seven herkesin kolaylıkla başarabileceği bu iş kolunda, bilgi ve iş modeli yapılandırma deneyimleri ile hep ileriye giden bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? O halde asağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

Başvuru

İnternet sitemizde bulunan formu yatırımcı doldurur. Aklına takılan bir soru olursa SSS bölümümüze göz atar.

Çağrı

Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.

Ön Görüşme

Ön görüşme için belirlenen günde danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.

Sözleşme

Mutabakat sonucu uzun sürecek iş birliği için on yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek sözleşme imzalanır.

Alan Değerlendirmesi ve Mimari Çalışma

Ekibimiz mağaza açmaya uygun ölçütteki seçenekleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir. Doğru nokta belirlendiğinde Mimarlik Bölümümüz röleve alıp, proje çizimlerini gerçekleştirir. Daha inşaat başlamadan bitmiş halinin sunumunu yapar. Uygulamacı ekiple proje üzerinde çalışan mimarlarımız yatırım bütçesini çıkarır.

Tadilat ve Teslimat

Mimar ve uygulamacı ekip öngörülen tarihte işletmeyi "anahtar teslim" olarak yatırımcıya teslim eder.